Set aku Bosch EXPERT EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Professional 0615V0005R
Set aku Bosch EXPERT EXBA18V-80 + EXAL18V-160 Professional 0615V0005R Celý popis produktu
Výrobce: Bosch
Cena s DPH
Skladem
Objednací číslo: 0615V0005R
EAN: 4053423707229
Prodloužení záruky na 3 roky u výrobků značky BOSCH
Prodloužení záruky na 3 roky u výrobků značky BOSCH Více informací
Popis produktu
Sada 3 akumulátorů Bosch EXPERT EXBA 18V-80 a nabíječky EXAL 18V-160
  • nová generace akumulátorů a nabíječek řady EXPERT - to nejlepší v nabídce výrobce Bosch
  • ideální řešení pro profesionály, vyžadující spolehlivost, vysoký výkon a dlouhou životnost
  • pokročilá bezpásková technologie článků umožňuje dosažení maximálního výkonu až 2 400 W
  • díky zesílenému robustnímu krytu nové generace, vynikající teplotní regulaci s technologií COOLPACK 2.0 a bezpáskové konstrukci článků, nabízí akumulátory EXBA 18V-80 mimořádnou životnost
  • ultralehká nabíječka EXPERT EXAL 18V-160 s nabíjecím proudem 16 A dokáže plně nabít akumulátor EXBA 18V-80 za pouhých 39 minut
  • nabíječka je vybavena 5 LED diodami pro přesnou indikaci průběhu nabíjení
  • nabíječka disponuje třemi nabíjecími režimy – Standard, Power Boost a Long Life
  • režim Power Boost je ideální pro maximální urychlení nabíjení do plné kapacity baterií
  • akumulátor EXBA 18V-80 disponuje 5 LED kontrolkami zobrazujícími stav nabití, zbývající kapacitu a navíc detekci potencionálních závad
  • 8,0 Ah akumulátor nabízí až o 120 % prodlouženou výdrž oproti modelu GBA 18V-4,0 Ah Professional, což znamená výrazně delší nepřetržitou práci i při nejnáročnějších úkolech
  • hmotnost nabíječky 0,85 kg, hmotnost akumulátoru 1,035 kg
  • kompatibilní s akumulátory aliance AMPShare a všemi 18V akumulátory Bosch Professional/EXPERT
  • profesionální 18V systém umožňuje provoz se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional v příslušné napěťové třídě od roku 2008
  • po registraci možnost bezplatného prodloužení záruky na 5 let
Sada obsahuje:
  • 3× akumulátor 8,0 Ah EXBA 18V-80 Li-Ion
  • rychlonabíječka EXAL 18V-160 Professional